İşletme Ekle
  • Beğeni yaptığınız yer henüz yok.

Dilek listen : 0 giriş

Oturum aç

Değerli Kullanıcımız,

Antalya’yı Keşfet olarak, kişisel verilerinizi kişisel verilerin korunması alanındaki düzenlemelere uygun olarak korumak için gerekli tüm teknik ve hukuki önlemleri aldığımızı belirterek verilerinizin aktarım sürecine ilişkin bilgilendirmek isteriz.

İnternet sitemiz aracılığıyla doldurduğunuz formlarla ve internet sitemizde faaliyet gösteren çerezler ile temin etmekte olduğumuz ad, soyad, iletişim, finans, müşteri işlem, işlem güvenliği, görsel ve işitsel kayıtlar, lokasyon; internet sitesinin çalışması ve yönetimi, aracı hizmet sağlayıcılığı faaliyetleri, müşteri ilişkilerinin yönetimi ve ticari elektronik iletişim süreçleri için uluslararası gizlilik kalite ve standartlarına uygun işletilen bilgisayar programlarında saklamak istemekteyiz.

Kullanılan bulut bilişim uygulamalarının sunucularının yurt dışında olması sebebiyle, sizlere uluslararası kalitede hizmet sunabilmemiz için kişisel verilerinizin sunucuları yurt dışında bulunan iş ortaklarımıza aktarılması gerekliliği doğmaktadır. Bu sürecin, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 9. maddesine uygun ilerletilebilmesi için açık rızanıza ihtiyaç duymaktayız.

İnternet sitemizdeki formları doldurmanız neticesinde aracılığıyla temin ettiğimiz kişisel verilerimizin sunucuları yurt dışında bulunan bilgisayar programlarına aktarılmasını tercih etmemekteyseniz; hizmetlerimize info@antalyayikesfet.com adresine mail göndererek fiziki belgelerle ulaşabilirsiniz. Öte yandan, bu aktarım sürecini uygun bulmanız halinde aşağıdaki yurt dışına aktarıma ilişkin açık rıza metnini onaylayabilirsiniz.

0
Close

Alışveriş sepetiniz